Fjalë Kyçe

Kështu e pret ditën e pranverës Agnesa Vuthaj

Kështu e pret ditën e pranverës Agnesa Vuthaj

21 marsi njihet si dita e parë e stinës së pranverës.

E në këtë ditë nuk ka munguar as urimi i modeles shqiptare, bukuroshes nga Istogu, Agnesa Vuthaj, shkruan lajmi.net.

“Përshëndetje pranverë”, ka shkruar Vuthaj teksa publikon këtë fotografi për ndjekësit e saj.

Agnesa konsiderohet të jetë njëra nga femrat më të bukura shqiptare e në vitet 2003-2004 u shpall ‘Miss’.

Ditë më parë në një intervistë të fundit të dhënë për media, Vuthaj flet për karrierën e saj dhe jetën private.