Fjalë Kyçe

Kështu e quan Ryva këngëtarin Sabri Fejzullahun

Kështu e quan Ryva këngëtarin Sabri Fejzullahun

Ryva Kajtazi është një prej emrave më të folur të estradës sonë.

Ajo merr vëmendjen e të gjithë publikut me stilin e saj të veçante, edhe pse nënë e një vajze të vogël ajo ka linja perfektë të trupit, shkruan Gazeta Alo.

Ryva së fundi ka publikuar një foto me këngëtarin tonë të mirënjohur Sabri Fejzullahun ku mbi foto vë mbishkrimin ‘Sabriano’ kështu e quan ajo këngëtarin.

Edhe në këtë foto Ryva duket shumë elegante me fustanin e saj dhe grimin perfekt./Gazeta Alo/