Fjalë Kyçe

Kështu është dukur Remzie Osmani nuse, ‘dallama’ i shkon shumë

Kështu është dukur Remzie Osmani nuse, ‘dallama’ i shkon shumë

Remzie Osmani është këngëtare shumë e dashur për publikun.

Këngëtarja Remzie Osmani ndër vite ka qenë e dashur për publikun dhe vazhdon që me publikimin e projekteve të reja muzikore ta bëjë sërish të njëjtën gjë, shkruan lajmi.net.

Duke qenë fytyrë publike edhe jeta e saj private është në interes të publikut andaj fansat e saj do të donin ta shihnin edhe si është dukur ajo nuse.

Në një foto që po qarkullon në media ajo shihet e veshur me ‘dallamë’ dhe i shkon shumë.