Fjalë Kyçe

Kështu fillon dita për Luana Vjollcën

Kështu fillon dita për Luana Vjollcën

Është akoma në ishujt Maldive dhe po argëtohet pafund.

Fjala është për këngëtaren dhe prezantuesen shqiptare, Luana Vjollca e cila pas angazhimeve të shumta ka nis pushimet që disa ditë, shkruan lajmi.net.

E sot, bukuroshja shqiptare filloi ditën me një pamje përrallore dhe më bukur se kaq nuk kishim parë ndonjëherë.

“Mirmëngjes”, ka shkruar Vjollca krahas fotos.

Luana javë më parë po ashtu publikoi këngën e re “Boll u bo tu vujt”, projekt ky që u mirëprit nga fansat.