Fjalë Kyçe

Kështu i kujton kohët e shkuara Arbenita

Kështu i kujton kohët e shkuara Arbenita

Arbenita i kujton kohët e shkuara.

Arbenita Ismajli në rrjetin social Instagram, ka ndarë disa foto ku shpreh mallëngjim për kohët e kaluara, shkruan Gazeta Alo.

Ajo çka vërehet është se ajo e ka në qejf shumë Stambollin prej ku edhe ka ndarë disa foto dhe video të vitit të kaluar.

Arbenita është edhe e dashura e reperit Fero, me të cilin ndan gjithashtu shumë foto romantike.

Modelja bukuroshe është shumë aktive në rrjetet sociale duke qenë shumë e pëlqyeshme nga ndjekësit e saj./Gazeta Alo/