Fjalë Kyçe

Kështu i pret Vjosa Osmani Fatmir Sejdiun, Atifete Jahjagën e Behgjet Pacollin

Kështu i pret Vjosa Osmani Fatmir Sejdiun, Atifete Jahjagën e Behgjet Pacollin

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka pritur sot në zyrën e saj ish-presidentët Fatmir Sejdiun, Atifete Jahjagën e Behgjet Pacollin, raporton Express

Osmani ka publikuar një video nga kjo pritje, në profilin e saj zyrtar në Facebook.

Ndryshe, Osmani me ish-presidentët sot në Ditën e Presidentit, do të vendosin lule te shtatorja e ish-Presidentit Ibrahim Rugova.

Po ashtu, Osmani së bashku me ish-presidentët Sejdiu, Jahjaga dhe Pacolli do të vizitojnë Muzeun “Shtëpia e Pavarësisë së Kosovës Dr. Ibrahim Rugova”.