Fjalë Kyçe

Kështu nuk e keni parë asnjëherë, Genta ndryshon krejtësisht

Kështu nuk e keni parë asnjëherë, Genta ndryshon krejtësisht

Genta ndryshon drastikisht pamje Këngëtarja, Genta Ismajli jo rrallë herë ka ndryshuar pamjen e saj, por kësaj radhe duket krejtësisht ndryshe.

Genta vjen totalisht si bionde dhe duket shumë bukur.

Ajo në Instastory ka publikuar një fotografi, por nuk ka dhënë më shumë detaje se a i ka ngjyrosur flokët më të vërtet apo është ndonjë parukë.

Ndryshe, “Papi” është projekti i fundit muzikor që Genta ka publikuar në gusht të vitit 2018 dhe deri tani kjo këngë në Youtube ka arritur mbi katër milionë klikime.