Fjalë Kyçe

Kështu po duken yjet e estradës në dasmën e Gresës

Kështu po duken yjet e estradës në dasmën e Gresës

Gresa Behluli ka mbledhur në një vend emrat e njohur të estradës me rastin e martesës së saj.

Gresa Behluli sonte kurorëzon dashurinë me martesë me Lulëzimin, shkruan lajmi.net.

Të ftuar në dasmë janë shumë fytyra publike, duke filluar nga kryeministri Ramush Haradinaj dhe bashkëshortja e tij si dhe shumë emra të njohur të estradës.

Gili, Ilir Berani, Ilir Shaqiri, Mihrije Braha, Naim Abazi; janë disa prej të ftuarve në këtë dasmë.

Përmes imazheve të mëposhtme mund të shihni se si po duket të famshmit në dasmën e Gresa Behlulit.