Fjalë Kyçe

Këta janë dy meshkujt që e bëjnë të lumtur me mëngjes Engjin

Këta janë dy meshkujt që e bëjnë të lumtur me mëngjes Engjin

Engjëllusha është vajza e Shyhrete Behlulit e cila po vazhdon të mbetet më e kërkuara për publikun.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku shpalos tërë privatësin e saj pa u kursyer, shkruan Gazeta Alo.

Përkundër të gjitha angazhimeve, ajo gjen kohë edhe për familjen e saj.

E pikërisht sot, ka nisur ditën me vëllaun Kushtrimin dhe nipin e saj Matinin që ajo ndryshe e quan “Dundi”.

Natyrisht,ti hapësh sytë pranë njerëzve që i do dhe të duan, është vetë lumturia e këtë po e shijon edhe  Engjëllusha./Gazeta Alo/