Fjalë Kyçe

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

Këtë vikend Shyhretja është duke e kaluar me mbesat, ja çfarë publikoi

Këtë vikend Shyhrete Behluli është duke e kaluar me mbesat e saj.

Këngëtarja e dashur e muzikës popullore ka postuar një fotografi në Instagram teksa shfaqet pranë mbesave, shkruan lajmi.net.

Shyhretja me mbesat duken tejet në formë ku mbase e gjithë familja janë duke e kaluar vikendin në ndonjë vend malor.

Këngëtarja para pak ditëve festoi ditëlindjen e 57-të e cila pranoi urime dhe surpriza të shumta nga njerëzit e afërm.

Behluli deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh të suksesshme.