Fjalë Kyçe

Këto janë përballjet e javës së dytë në ligën e veteranëve

Këto janë përballjet e javës së dytë në ligën e veteranëve

Sot në kuadër të javës së dytë në ligën e veteranëve luhen dy përballje, shkruan GazetaAlo.

Sfidë interesante pritet të luhet në Gjakovë ndërmjet Gjakovës dhe Vëllaznimit.

Ndërsa përballja tjetër e ditës së sotme është ajo ndërmjet Besës dhe Prizrenit.

Ky është orari i ndeshjeve të xhiros së dytë në ligën e veteranëve.

GJAKOVA – VËLLAZNIMI. 18.04.19. DITA E ENJTE NË ORA 17:00.

BESA – PRIZRENI. 18.04.19. DITA E ENJTE NË ORA 17:00.

VJOSA – VITIA 18.04.19 DITA E ENJTE NL ORA 17:00.

LIPJANI – KOSOVA-P. 21.04.19 DITA E DIELLE ORA 17:00

LLAPI – KEK-U 19.04.19 DITA E PREMTE ORA 18:00

VUSHTRIA – MITROVICA 21.04.19 DITA E DIELLE ORA 17:30.

2 KORRIKU – DRENICA 19.04.19 DITA E PREMTE ORA 18:00

Ndërsa ndeshja në mes të Ferizajit dhe Gjilanit është shtyer për arsye se Ferizaji ka udhëtuar në Turqi për një turnir. /GazetaAlo.