Fjalë Kyçe

Këto janë statistikat fantastike të Milot Rashicës me Werderin

Këto janë statistikat fantastike të Milot Rashicës me Werderin

Ylli i ekipit kombëtar të Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, ka shënuar një gol të bukur ndaj Shcalkes, shkruan Gazeta Alo.

Milot Rashica është shpallur lojtari i ndeshjes së mbrëmshme.

Ylli i kombëtares së Kosovës po kalon një formë jashtëzakonishtë të mirë.

Nga 11 ndeshje të zhvilluara për skuadren gjermani Rashica ka shënuar 9 gola dhe ka bërë 1 asist. /Gazeta Alo