Fjalë Kyçe

Kida bën këtë veprim me trajnerin e saj në palestër

Kida bën këtë veprim me trajnerin e saj në palestër

Kida tregon fuqin e saj edhe në palestër.

Kida, këngëtarja e njohur shqiptare e cila është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale, sot ka publikuar një imazh ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim, shkruan Gazeta Alo.

Kida gjithmonë bën postime të paraqitjeve të saj që janë mjaft të lezetshme me duket bukur, ajo kujdeset edhe për linjat e saja trupore dhe palestrën nuk e lë anash por kësaj here me trajnerin e saj e bën një veprim ndryshe.

Ajo së fundi ka publikuar edhe largimin nga kompania ONRECORDS më të cilët ka mbaruar kontratën dhe do të vazhdoj si duket të gjej bashkëpunëtor të tjerë më të përshtatshëm./Gazeta Alo/