Fjalë Kyçe

Kida çdo ditë e më joshëse me këto foto

Kida çdo ditë e më joshëse me këto foto

Kida është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare dhe më të suksesshme, e cila ka arritur që të afirmohet që në moshë të vogël në tregun muzikor shqiptar.

Kida e cila me zërin e saj unik ka bërë për vete një numër të madh të fansave erdhi ‘përvëluese’ në imazhet e reja.

Duket se artistja nuk e ka lënë aspak pas dore veten dhe është kujdesur siç duhet për fizikun e saj. E këtë po e vërteton po thuajse çdo ditë në imazhet të publikuara në llogarinë e saj.

E veshur me një fustan të shkurtë ku në fokus ka vë këmbët e saj seksi ajo po duket mjaftë bukur dhe tërheqëse.