Fjalë Kyçe

Kida çmend rrjetet me këtë ndryshim

Këngëtarja më simpatike e estradës tonë Kida, befason fansat, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një video në InstaStory , ku shfaqet tejet tërheqëse.

Kida ka bërë një ndryshim të flokëve, dhe tërheq vëmendjen e ndjekësve./GazetaAlo/