Fjalë Kyçe

Kida feston sot ditëlindjen, ky është fotosesioni i veçantë që ka realizuar

Kida feston sot ditëlindjen, ky është fotosesioni i veçantë që ka realizuar

Orhidea Latifi apo siç njihet për të gjithë ne, Kida feston sot ditëlindjen.

Ajo sot feston ditëlindjen e 21-të me këtë rast ka sjell një nga fotosesionet e saj më të veçanta, shkruan lajmi.net.

Me një fustan të shkurtër glamuroz dhe me nje dekor unik, Kida ka pritur ditën më të rëndësishme të saj.

“Ajo x #21 🎂”, është përshkrimi që ia ka vënë imazheve.

Orhidea ka disa vite që është pjesë e skenës tonë muzikore, projektet e së cilës janë mjaft të suksesshme.

“Merri Krejt”, “Ti”, “Mas”, “M’ke rrejt”, “Premtimet”, vetëm disa nga këngët më të njohura të artistes, Latifi.

https://www.instagram.com/p/BroHbM8lh3T/?utm_source=ig_embed