Fjalë Kyçe

Kida me bikinet më të veçanta

Kida me bikinet më të veçanta

Kida është një këngëtare e dalluar në mediat rozë, duke tërhequr gjithmonë vëmendje të madhe.

Me stilin e veçantë që ka, ajo vazhdon të jetë prezente në mediat rozë , shkruan “Kosovarja”.

Duke reklamuar linjat perfekte të trupit, ajo pozon në fomra të ndryshme duke u shfaqur gjithmonë e zjarrtë.

Këtë herë, me bikinet e veçanta ajo duket madhështore dhe e dalluar në të gjitha aspektet.

View this post on Instagram

o po bre valla🏄🏻‍♀️

A post shared by KIDA (@kida) on