Fjalë Kyçe

Kida me një frymë dimërore, vjen me një fotosesion të ri

Kida me një frymë dimërore, vjen me një fotosesion të ri

Këngëtarja më simpatike e estradës tonë Kida, na sjell disa fotografi me atmosferë dimërore, shkruan Gazeta Alo.

Ajo i ka publikuar ato në llogarinë e saj në instagram ku shfaqet tejet tërheqëse.

Një kombinim i bukur i ngjyrës blu dhe asaj të zezë, dhe flokët ngjyrë kafe i shkojnë jashtë mase asaj./GazetaAlo/

https://www.instagram.com/p/BsidKB_F7HT/