Fjalë Kyçe

Kida me pushime në Stamboll, por jo e vetme

Kida me pushime në Stamboll, por jo e vetme

Kida, këngëtarja e buzëqeshur e skenës tonë.

Kida është këngëtarja që gjithmonë ka kujdes që të ketë një paraqitje sa më të mirë në projektet apo koncertet e saja, shkruan Gazeta Alo.

Kida me stil të veçantë paraqitet edhe ne Stamboll të Turqisë atje ku duket se po kalon një pushim të këndshme me Arianën, gruan e Ermal Fejzullahut dhe moderatoren Vlera Fetahun.

Edhe pse herët për pushime, ajo pas shumë koncerteve ka vendosur qe ti jap vetës një pushim të shkurtër e ku më mirë së në Turqi, ku ende është vendi i preferuar i shumicës së estradës sonë./Gazeta Alo/