Fjalë Kyçe

Kida pozon në bikini dhe fustan transparent nga një jaht luksoz

Kida pozon në bikini dhe fustan transparent nga një jaht luksoz

Këngëtarja Orhidea Latifi-Kida mbrëmë ka qenë për të performuar në Vjenë së bashku me reperin Ledri Vula.

E njëjta duket se po e shijon qëndrimin atje, gjersa ka publikuar për fansat disa fotografi atraktive.

Ajo është shfaqur në top formë në një palë bikini ngjyrë portokalli, e një fustani të bardhë transparent.

Flokët rozë dhe pozat tërheqëse nga një jaht kanë bërë që të komentohet e të marrë reagime të shumta pozitive.

Mijëra pëlqime krahas postimit janë grumbulluar menjëherë pak minuta pas publikimit.