Fjalë Kyçe

Kida shkëlqen edhe në Turqi

Kida shkëlqen edhe në Turqi

Kida shkëlqen në Stamboll.

Këngëtarja Kida duket e mrekullueshme në Turqi, ajo publikoi imazhe të ndryshme nga atje, shkruan Gazeta Alo.

Kida po shijon pushime të mrekullueshme me shoqet e saja, e ato janë Ariana Fejzullahu dhe  moderatorja Vlera Fetahu.

Në imazhin e fundit ajo e veshur për mrekulli është gati të dal me shoqet e saja, buzëkuqin rrezatues e kombinon me rripin dhe çantën./Gazeta Alo/