Fjalë Kyçe

Kida sportive dhe me stil, në imazhet e reja duket kaq mirë!

Kida sportive dhe me stil, në imazhet e reja duket kaq mirë!

Kida është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme.

Ajo përveç që fitoj simpatinë e publikut përmes zërit unik dhe këngëve, Kida është e njohur edhe për stilin e bukur dhe sharmin që ka, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhin e fundi që ajo ka publikuar në ‘Instagram’ erdhi e tillë, derisa në veshje sportive dukje mjaft trendi dhe me shumë stil.

Nga lokacioni që Kida ka vendosur në imazh ka treguar se është nisur drejt Gjermanisë, ndërsa ditë më parë ajo ka kaluar disa ditë pushimi në Stamboll së bashku me bashkëshorten e Ermal Fejzullahut, Arianen dhe Vlera Fetahun.