Fjalë Kyçe

Kida tërheq vëmendjen me fotosesionin e ri

Kida tërheq vëmendjen me fotosesionin e ri

Kida realizoi një set të ri fotografik, në të cilin vjen shumë atraktive.

Kida është emër shumë i suksesshëm në tregun vendor, ajo numëron shumë hite në karrierën e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, kohë pas kohe është shumë aktive me fotosesione të reja, në të cilat shfaqet shumë tërehqëse.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi, ku shfaqet e veshur me një kostum rozë dhe pozoi e ulur në një divani.

Kujtojmë se artistja së fundi po e shijon suksesin e projektit të ri me titull “Edhe sa”, i cili deri tani numëron 8 milionë klikime në kanalin YouTube.

Kida është në përgatitje të projekteve të reja muzikore, të cilat fansat e saj i presin me padurim.

https://www.instagram.com/p/CFjkEKjhQFn/?utm_source=ig_embed