Fjalë Kyçe

Kida tregon se ku do e kalojë Shën Valentinin

Kida tregon se ku do e kalojë Shën Valentinin

Këngëtarja më e ëmbël në estradën tonë Kida, ka treguar se ku do e kalojë ditën e të dashuruarve, shkruan GazetaAlo.

Ajo ka publikuar një foto në InstaStory dhe bëri të ditur se në këtë ditë do të mbajë një koncert në Shqipëri.

Përndryshe Kida ka përfunduar kontratën nga On Records, dhe po punon në disa projekte muzikore. Gazeta Alo do t’ju mbajë të informuar se në cilin label do të shkojë ajo. /GazetaAlo/