Fjalë Kyçe

Kida vjen me fotoshoting për markën e njohur të xhinseve, Calvin Klei

Kida vjen me fotoshoting për markën e njohur të xhinseve, Calvin Klei

Para një muaji ka sjell këngën e fundit që u prit mjaft mirë nga fansat dhe publiku. 

Por, këngëtarja duket se deri sa ta publikojë ndonjë këngë të re ka vendosur të merret me modelizëm.

Në fakt, Kida po vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale teksa po shfaq imazhe dhe video të ndryshme.