Fjalë Kyçe

Kim Kardashian e ‘zjarrtë’ në videon e fundit, provokon me format trupore

Kim Kardashian e ‘zjarrtë’ në videon e fundit, provokon me format trupore

Kim Kardashian vuri në fokus të veçantë format trupore.

Kim Kardashian reklamon shpesh koleksionet e fundit të të brendshmeve dhe jo vetëm, mirëpo vëmendjen më të madhe gjithmonë e merr vet ajo, shkruan lajmi.net.

Njësoj ndodhi edhe së fundmi ku ajo publikoi një imazh atraktiv e më pas ndau me ndjekësit videon ku shfaqej e ‘zjarrtë.

https://www.instagram.com/p/CGnU1_3A1RK/?utm_source=ig_web_copy_link

Kim sapo e dëshmoi që nuk mund t’ia zë vendin asnjë nga konkurrentet. Fillimisht doli të jetë femra më e pasur dhe tani vazhdon ta marrë vëmendjen me format trupore dhe imazhet provokuese që sjell.