Fjalë Kyçe

Kim Kardashian ju hap sytë me mëngjes

Kim Kardashian ju hap sytë me mëngjes

Ylli amerikan, Kim Kardashian edhe pse po ka probleme me martesë, ajo po vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes me format trupore.

Ajo është kapur nga paparacit në vikendin e fundit në plazhë, e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë, transmeton Indeksonline.

Përkundër moshës, ajo po vazhdon ta mbaj formën fantastike trupore, duke qenë njëra nga fmerat më seksi në botë.

Ajo në plazhë po qëndron vetë, pa fëmijët e saj dhe pa Kanye Westin.