Fjalë Kyçe

Kim Kardashian: Kam qenë në klipin e këtij këngëtari kur isha 14 vjeçe

Kim Kardashian: Kam qenë në klipin e këtij këngëtari kur isha 14 vjeçe

Vetëm kur mendoni se keni mësuar gjithçka që duhet të dini rreth Kim Kardashian-Ëest, një gjë tjetër del në pah.Këtë herë një fakt ka dalë nga epoka e viteve nëntëdhjetë ku Kim shfaqet në klipin e Tupac, transmeton Gazeta Metro.

38-vjeçarja ka zbuluar se ajo u shfaq në një këngë të Tupac në 1994. Kim ishte vetëm 14 vjeç në atë kohë, larg jetës së sotme që bën ajo.

Duke folur në një episod të fundit të podcast-it të Foodgod të Jonathan Cheban, Kim iu kërkua të zbulojë diçka për veten e saj që hosti nuk e dinte tashmë.

‘’Kur isha 14 vjeç, isha në një video të Tupac. Ishte viti 1994.’’Duke diskutuar nëse kjo ngjarje ishte apo jo diku në arkivë Kim tha:’’Askush nuk do ta dinte kurrë, Kështu që para së gjithash, gënjyem dhe thamë se ishim si 18 me siguri. Unë padyshim dukesha si 18. Unë nuk kam vozitur as makinë.

Kim  tha se nuk është takuar ndonjëherë më Tupac, dhe raportohet se kurrë nuk ka parë pamjet e këtij klipi.

‘’Jo, ai nuk ishte aty, unë kurrë nuk kam parë pamjet. Ne po ecnim poshtë pistës, sikur të ishim modele që po ecnin poshtë një pistë.’’

Ajo vazhdoi:‘’Asnjëherë nuk e pashë që të dilte, dhe isha duke e mbajtur para vetes për t’i thënë babait tim që e bëra këtë video për Tupac. E mbaj mend veten duke menduar, “Si do t’ia them këtë babait tim?”

Një prej këtyre vajzave –në këtë këngë e cila mund të shihet e veshur me një fustan blu në minutën 3:05, 3:27 dhe 4:22 – duket si një nga motrat e moshuara Kardashian.