Fjalë Kyçe

Kim Kardashian me qasje tjeter, dëshiron të bëhet ..!

Kim Kardashian me qasje tjeter, dëshiron të bëhet ..!

Kim Kardashian ditë më parë befasoi të gjithë kur njoftoi se është duke studiuar në drejtësi, shkruan lajmi.net.

Ajo ka thënë se dëshiron që në të ardhmen të bëhet avokate, kurse kishte shtuar se nuk e ka aspak të lehtë të studiojë në këtë kohë, ngase profesorët nuk e pyesin se kush është.

Së fundi, ajo ka postuar imazhe duke u përgatitur për provim, ndërsa mbishkrimi që ia la fotos ishte “Përgatitjet për testin e nesërm”.

Kujtojmë se Kim Kardashian është e martuar me Kanye West dhe bashkë kanë tre fëmijë.

së fundi është përkushtuar në studime.