Fjalë Kyçe

Kim Kardashian vishet provokuese edhe kur mëson

Kim Kardashian vishet provokuese edhe kur mëson

Kim Kardashian së fundi i është përkushtuar studimeve.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet duke mësuar, shkruan lajmi.net.

Ani pse tregon përkushtimin për mësimet, bukuroshja edhe këtë herë ka treguar se në asnjë rast nuk i harron provokimet.

Kim ishte veshur tejet provokuese në fotografinë ku shfaqet me fletore në dorë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Kim Kardashian njihet si imazh i shumë brendeve të njohura.