Fjalë Kyçe

Kishte vjedhur telefonin celular që një muaj, arrestohet nga policia

Kishte vjedhur telefonin celular që një muaj, arrestohet nga policia

Një person i dyshuar është arrestuar dje në rrugën “Nëna Terezë”, në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.

I arrestuari dyshohet se më 17 janar të këtij viti ka vjedhur një telefon celular.

Me vendimin e prokurorit, i  dyshuari pas arrestimit dhe  intervistimit dërgohet në qendrën e mbajtjes./Gazeta Alo/.