Fjalë Kyçe

Kjo është bashkëshortja e Ilir Shaqirit

Kjo është bashkëshortja e Ilir Shaqirit

Është njëri nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Fjala është për Ilir Shaqirin, i cili deri më tani ka publikuar një sërë projektesh të pëlqyera e mjaft të suksesshme, shkruan lajmi.net.

Por, sa i përket familjes ai e ka ruajtur me fanatizëm këtë pjesë, duke mos i ekspozuar në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Megjithatë, në një foto të djalit të tij, këngëtarit, Korab Shaqiri ai shfaqet përkrah nënës, që mund të njihuni me gruan e Ilirit.

Ajo duket tejet e zonja dhe elegante.