Fjalë Kyçe

Kjo është data kur Tayna dhe Mozzik publikojnë duetin

Kjo është data kur Tayna dhe Mozzik publikojnë duetin

Fansat e hip-hopit le të bëhen gati për një super-hit.

Tayna dhe Mozzik tashmë janë në fazën finale të përfundimit të duetit, dyshja sapo konfirmuan edhe datën e lansimit të këngës, shkruan lajmi.net.Më 28 janar kënga e titulluar ‘Edhe ti’ do të publikohet në platformat digjitale, artistët bën të ditur përmes disa postimeve në Instagram ku ndanë edhe një foto nga prapaskena e klipit.

Si Tayna ashtu edhe Mozzik janë nga emrat kryesorë në skenën e muzikës shqiptare dhe dueti mes tyre po pritet me padurim nga publiku.

https://www.instagram.com/p/B7eibD5Axac/?utm_source=ig_web_copy_link