Fjalë Kyçe

Kjo është dhurata që mori Learta për Shën Valentin

Kjo është dhurata që mori Learta për Shën Valentin

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E sot për Shën Valentin duket se dhuratën nuk e mori nga Kushtrimi, por nga një dyqan varësesh me porosi.

Ajo mori një varëse për dorë, ku është shkruar emri i saj dhe i Kushtrimit.