Fjalë Kyçe

Kjo është dhurata super e shtrenjtë që i dashuri ia bëri Gentës

Kjo është dhurata super e shtrenjtë që i dashuri ia bëri Gentës

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private. Ajo ka kohë është në lidhje me biznesmenin nga Turqia.

Çifti shfaqen pothuajse çdo ditë në praninë e njëri-tjetrit, e nuk mungojnë as surprizat e dedikimet romantike që i bëjnë publike edhe në rrjete sociale.

Së fundi është Usta, ai që ka publikuar në Instastory një fotografi, ku shihen duart e tyre sipër një buqete me trëndafila dhe shihen të dy me orë luksoze “Rolex”