Fjalë Kyçe

Kjo është diferenca në moshë mes saj dhe burrit

Kjo është diferenca në moshë mes saj dhe burrit

Këngëtarja Vesa Luma është treguar e hapur me ndjekësit në Instagram të cilët i kanë bërë pyetje, shkruan lajmi.net.

Dikujt prej tyre i ka interesuar se sa është siferenca në moshë mes saj dhe bashkëshortit, Big Basta.

Vesa ka treguar se me burrin nuk kanë shumë diferencë madje janë vetëm 3 muaj. Çifti bashkë kanë një djalë me emrin Lian i cili edhe ua ka ndrushyar komplet atmosferën në familje. Këtë e kanë treguar shpesh nëpërmjet postimeve.

Sa u përket projekteve muzikore, Vesa nuk ka qenë edhe aq aktive kohëve të fundit pasi ka qenë e përkushtuar në rritjen e Lianit, mirëpo publiku pret të reja nga ajo sa i përket muzikës dhe kjo besohet të ndodhë shumë shpejtë.