Fjalë Kyçe

Kjo është gjoba që iu shqiptua qytetarit në Prishtinë

Kjo është gjoba që iu shqiptua qytetarit në Prishtinë

Zëdhënësi i Komunës së Prishtinës, Adonis Tahiri në faqen e tij zyrtare në Facebook, ka treguar për gjobën që iu bë qytetarit i cili me veturë ka bllokuar stacionin e autobusëve.

Tahiri ka thënë se bllokimi i stacioneve të autobusëve, shkakton kolonë në trafik duke rrezikuar pasagjerët.

Ky është postimi i tij i plotë:

Bllokimi i stacioneve të autobusëve nga makinat, shkakton kolonë ne trafik dhe rrezikon pasagjerët.

Të jemi të vëmendshëm të gjithë, për më shume siguri në transport./Gazeta Alo/