Fjalë Kyçe

Kjo është gruaja që humbi jetën në Drenas

Kjo është gruaja që humbi jetën në Drenas

Kjo është gruaja që mbeti e vrarë në Drenas

Një veturë ka aksidentuar për vdekje një grua në Drenas.

Gazeta Metro mëson se një veturë në fshatin Korroticë e Poshtme, ka goditur Emine Veliun të cilës i ka shkaktuar plagë të rënda dhe si pasojë ka vdekur.

Policia e Kosovës dhe emërgjenca kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Sipas dëshmitarëve okularë, në këtë askident ka pësuar një kalimtare e rastit, e cila është dërguar me urgjencë t’i jepet ndihma e parë, por që nuk ka arritur t’ju mbijetontë plagëve të marra.