Fjalë Kyçe

Kjo është këngëtarja që u bë me shtëpi të re

Kjo është këngëtarja që u bë me shtëpi të re

Afërdita Dreshaj është këngëtarja që bëri buj me dasmën e saj të veçante.

Ajo u martua me çekun Jakub, me të cilin jetojnë në SHBA, ata bëjnë një jetë luksoze, shkruan Gazeta Alo.

Në insastory ajo ka ndare gëzimin e saj më ndjekësit se është bërë me shtëpi të re, ku shihen duart e saj dhe të bashkëshortit duke mbajtur çelësat.

Afërdita ka një kohë të gjatë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikorë duke iu përkushtua jetës së saj private./Gazeta Alo/