Fjalë Kyçe

Kjo është kunata bukuroshe e Egzonës

Kjo është kunata bukuroshe e Egzonës

Albiona është e motra e Albatrit Muqiqit, e cila është shumë e bukur.

Albiona ndryshe prej prindërve dhe vëllait, nuk është pjesë e skenës muzikore mirëpo me bukurin e saj e merr gjithë vëmendjen e publikut, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është aktive në rrjetin instagram ku edhe publikon shumë foto të sajat, ndër to ka edhe disa video ku tregon edhe talentin e saj për këndim.

Ajo gëzon një bukuri të rrallë, dhe shihet se ka gëzuar mjaft bukuri edhe nga e ëma e saj, këngëtarja e mirënjohur Merita Spahiu./Gazeta Alo/