Fjalë Kyçe

Kjo është ‘Loqka’ e Shkurte Gashit

Kjo është ‘Loqka’ e Shkurte Gashit

Shkurta është shumë e dashur edhe me fëmijët.

Shkurte Gashi është këngëtarja e njohur kosovare, e cila nuk është shumë aktive në rrjetet sociale mirëpo nuk lë pa postuar fotot e nipit dhe mbesës së saj, shkruan Gazeta Alo.

Ajo në instastory ka publikuar disa imazhe të mbesës së saj të cilës i thotë ‘Loqk’, ku shihet së është një bukuroshe e vërtet me sytë blu.

Shkurta ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikore, ajo është aktive më shumë në koncertet që i mban në diasporë, në shumë video shihet se sa shumë është e pëlqyer atje.

Shkurte Gashi njihet edhe për seriozitetin që ka në punë dhe stilin e saj elegantë që gjithmonë duke bukur./Gazeta Alo/