Fjalë Kyçe

Kjo është mbesa që i ngjan Shyhretes, është edhe më e gjatë se tezja e saj, Engji

Engjëllusha Salihu është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit.

Ajo ashtu si e ëma ndoqi rrugën e muzikës, duke gëzuar edhe suksesin si të ëmës, shkruan Gazeta Alo.

Engji ka një numër të madh adhuruesish, e kjo shihet sa shumë pëlqehet dhe ndiqet edhe në rrjetet sociale.

Ajo së fundi në instastory ka postuar një foto më mbesen e saj, vajzën e madhe të Njomzës, ku shihet se ajo është më e gjatë se tezja dhe gëzon një bukuri të rrall.

Engji këtë foto e ka realizuar në ahengun që u orgazinua me lindjen e djalit të Njomzës, ku u panë shumë fytyra publike që festuan deri vonë./Gazeta Alo/