Fjalë Kyçe

Kjo është nëna e motrave Mustafa

Kjo është nëna e motrave Mustafa

Të gjashtë motrat Mustafa janë kultivuese të muzikës, këndojnë prej shumë vitesh dhe janë bërë të njohura për publikun.

Ndonëse këndojnë të gjitha, Safetja e Sahidja janë më të njohurat mes motrash.

Këto dy të fundit e kishin gati idenë për videoklipin e këngës së re, një dedikim për të ëmën, shkruan “Kosovarja”.

Ideja u morr nga shoqja e tyre, këngëtarja Shyhrete Behluli. Gjithsesi, motrat Mustafa do ta realizojnë projektin e tyre.

Kjo është nëna e këngëtare, siç po e shihni një zonjë shumë pozitive.