Fjalë Kyçe

Kjo është pamja që po e habit Almedën

Almeda është bukuroshja shqiptare që ka arrit majat e suksesit edhe në fushën e aktrimit në Turqi atje ku është martuar me aktorin e njohur Tolgahan Sayisman të njohur me rolin e ‘Çënarit’.

Almeda Abazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, ku presin me padurim lindjen e djalit të tyre të parë, shkruan Gazeta Alo.

Almeda në instastory publikon një foto ku është duke rënë shi atje dhe kjo si duket nuk i pëlqen aq shumë kjo pamje bukuroshes nga Shqipëria.

Ajo edhe pse e famshme në faqen e saj në instagram poston foto të ndryshme e që është pa komplekse edhe kur është pa grimë dhe e veshur thjeshtë./Gazeta Alo/