Fjalë Kyçe

Kjo është shtëpia luksoze e Bebe Rexhes që kap një shumë marramendëse

Kjo është shtëpia luksoze e Bebe Rexhes që kap një shumë marramendëse

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha  ka një shtëpi luksoze në Hollywood Hills, në Kaliforni, nga e cila janë publikuar disa fotografi në mediat.

Bebe Rexha tashmë ka investuar 2.1 milionë dollarë në shtëpinë e saj të parë.

E vendosur në një rrugë të rreshtit me pamje të këndshme të kodrave përreth.

Hapësira të tjera kryesore të dyshemesë përfshijnë një kuzhinë, një dhomë ngrënjeje si edhe një dhomë e shfrytëzueshme për / bibliotekë ​​rafte librash dhe të gjitha muret pikturuan një jeshile të errët.

Kujtojmë se Bebe edhe para promovimit të albumit të parë ka qenë e suksesshme në industrinë e muzikës, duke shkruar hitin e madh të Eminemit dhe Rihannas “Monster” dhe hitin e saj në bashkëpunim me Florida Georgia “Meant to Be”.