Fjalë Kyçe

Kjo është vajza shumë e bukur por e panjohur e Shkurte Fejzës

Kjo është vajza shumë e bukur por e panjohur e Shkurte Fejzës

Agnesa Behluli është vajza bukuroshe e këngëtares së mirënjohur Shkurte Fejzës.

Në krahasim me të ëmën dhe dy motrat e saj, Gresen e Besianen, Agnesa Behluli është shumë më e tërhequr dhe me larg qendrës së vëmendjes.

E, megjithatë, vajza e vogël e Shkurte Fejzës i ka të gjitha premisat për të qenë një nga emrat e rijnë që mund të kyçen në jetën publike, përmes muzikës apo modelimit.

Vajza e këngëtares nuk është as shumë e dhënë pas rrjeteve sociale. Ajo nuk poston gjatë gjithë kohës dhe nuk numëron shumë ndjekës.

Agnesa ka edhe foto profesionale e shumë të bukura, që po ua prezantojmë.