Fjalë Kyçe

Kjo vajzë në foto është e martuar me këngëtarin e njohur shqiptar

Kjo vajzë në foto është e martuar me këngëtarin e njohur shqiptar

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë njëri ndër çiftet e njohura të shoubizit të cilët që nga fillimet e para të lidhjes së tyre kanë qenë të komentur në media dhe deri më sot kur janë të martuar nuk ka pasur asnjëherë skandale, shkruan lajmi.net.

Të dy janë aktiv në llogaritë e tyre personale në Instagram dhe shpesh publikojnë foto edhe familjare.

Dje nëna e Andrrës e ka festuar ditëlindjen dhe me këtë rast ajo i ka publikuar disa foto. Në njërën prej tyre shihet edhe Andrra kur ishte fëmijë dhe foton ua sjellim në vazhdim.