Fjalë Kyçe

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës

Kjo veshje ia vë në pah format trupore, Dua Lipës

Është njëra nga artistet më të famshme në arenën ndërkombëtare.

Artistja shqiptare, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në projekte muzikore e po ashtu edhe në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimeve të publikuara në Instagram, ajo shpesh informon fansat e saj për koncertet, përfshirë edhe jetën private.

Pas disa ditëve të mira që kaloi në Kanada, ajo aktualisht është në Filadelfia, e cila sjell disa pamje të hatashme.

Me një minifund dhe bluzë të zezë që ia vë në pah gjoksin bombastik, Dua ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

“Electricity”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo i finalizuar edhe me videoklip.

https://www.instagram.com/p/BrDFZBvBPp7/?utm_source=ig_embed