Fjalë Kyçe

Kjo veshje Violetën e bën të duket madhështore

Kjo veshje Violetën e bën të duket madhështore

Violetë Kukaj është këngëtarja e cila çdo herë godet me stilin e saj të veçtë.

Duke qenë larg muzikës, ajo për një kohë është distancuar edhe në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

E, tani këngëtarja nuk po ndalet me postime të shumta, duke goditur në forma të ndryshme.

Këtë herë, me një veshje të bukur dhe të thjeshtë ajo me të vërtetë duket për mrekulli.

Në këtë imazh, ajo pranoi komente të shumta nga ndjekësit e saj.

https://www.instagram.com/p/CD9THc1BH9J/?utm_source=ig_embed