Fjalë Kyçe

Komentuesja e fyen pse ka mbuluar barkun, shikoni si ia kthen Elita

Komentuesja e fyen pse ka mbuluar barkun, shikoni si ia kthen Elita

Elita Rudi është moderatorja që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo tani është e martuar me këngëtarin e njohur, Gjikon dhe bashkë kanë një djalë që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Elita nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale as pas lindjes.

E sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën i tregon linjat ‘përfekte’ vetëm pak muaj pasi solli në jetë djalin.

Mirëpo, dikush i komentoi se ajo po i fsheh shenjat pas lindjes, e Elita ia ka kthyer duke e shpërndarë komentin e saj në Instastory.